کپسول آتشنشانی 50 کیلوگرمی بالن بغل پودر و گاز نمایش بزرگتر

کپسول آتشنشانی 50 کیلوگرمی بالن بغل پودر و گاز

10018b

محصول جدید

50 کیلوگرمی بالن بغل

تولید شرکت البرزنجات (پیشرو)

قابل تامین جهت کلاس های BC و ABC

جزییات بیشتر

0 تومان

اطلاعات بیشتر

 

مشخصات فنی خاموش کننده 50کیلویی بالن بغل پودری با طراحی استاندارد اروپا و استاندارد شماره
(869) موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران
شرکت البرزنجات (پیشرو)

 

1.       ضخامت بدنه از ورق روغنی (3) میلی­متر و جوش طولی بدنه با دستگاه قرقره جوش بدون الکترود به روش غلطکی جوش زنجیره­ای داده می­شود  و کاسه سر از ورق روغنی (3) میلی­متر قابل کشش و کاسه تحتانی از ورق روغنی (3) میلی­متر قابل کشش انتخاب شده است، و کاسه­ها پس از آرایش به­وسیله دستگاه­های جوش (CO2 ) با کیفیت عالی و یکنواخت جوشکاری می­شوند.

 

2.       قطر گلویی خاموش­کننده (5/28) میلی­متر و بوش گلویی از جنس لوله فولادی و از داخل مطابق استاندارد به­دقت جوشکاری شده است.

 

3.       فشار آزمون بدنه (30) آتمسفر و فشار کار خاموش­کننده (15) بار آتمسفر است و دقیقا" آزمایش و به­مدت (150) ثانیه آزمایش نشت­یابی آب و کف شده است.

 

4.       فشار مقاومت بدنه (ترکیدن) چهار برابر فشار کار که از هر محموله 1000 عددی یک نمونه انتخاب و آزمایش هیدرواستاتیک می­شود.

 

5.       دمای محیطی (15- الی 50+ درجه) سلسیوس و حداکثر رطوبت هوای محیطی 73%.

 

6.       رنگ خاموش­کننده قرمز کوره­ای و در دو مرحله رنگ­آمیزی و ضخامت آن (45) میکرون در حرارت (170) درجه سانتی­گراد به­مدت (20) دقیقه پخته می­شود.

 

7.       شیر خاموش­کننده دارای گیج (فشارسنج) و از نوع خارجی و از جنس برنج آلیاژی و مطابق استاندارد اروپا و ایران دارای دستگیره انتقال فشار، دارای ضامن می­باشد که به­سرعت پودر را تخلیه می­نماید.

 

8.       سرعت و زمان تخلیه پودر از (10 الی 20) ثانیه و شعاع پرتاب پاشش پودر (5/1 الی 6) متر به­صورت عمودی و افقی که زاویه خروج پودر (10 الی 15 درجه) است.

 

9.       90% پودر محتوی خاموش­کننده به­سهولت و روان تخلیه و ضمنا" پودر خاموش­کننده هادی برق نبوده، غیر سمی است، و قابل استنشاق و با جاروب نمودن، بدون اثرگذاری به­راحتی جمع­آوری می­شود.

 

10.    خاموش­کننده قابل استفاده در آتش­سوزی­های ناشی از مایعات شیمیایی اشتعال­زا و انواع گازها و روغن­ها و گریس­ها و همچنین نایلون و وایرهای پلاستیکی و انواع لاستیک­ها می­باشد.

 

11.    نمونه­ای از محصولات پس از نصب شیلنگ یا نازل پاشش پودر به­مدت 24 ساعت در وان محلول آب و نمک 35 درجه حرارت نگهداری شده و پس از کنترل میزان خورندگی  بدنه ،شیر و مانومتر، اتصالات توسط واحد کنترل کیفی محصول به­مدت 72 ساعت در انبار قرنطینه نگهداری و پس از اطمینان حاصل نمودن از سلامت آن با کنترل مجدد درجه و نصب برچسب، خاموش­کننده­ها به بازار فروش عرضه می­گردند.

 

12.    خاموش­کننده مجهز به شاسی چرخ­دار فلزی و بلبرینگ در دو سر محور چرخ­ها و (دو Z ) با قطر 25 میلی­متر با روکش لاستیکی فشرده می­باشد.

 

13.    وزن پر خاموش­کننده با تجهیزات حدود (80) کیلوگرم و وزن بدنه خالی حدود (30) کیلوگرم می­باشد.

 

14.    ارتفاع خاموش­کننده، با شیر و تجهیزات (104) سانتی­متر و طول و عرض قاعده آن (47) سانتی­متر است.

 

15.    خاموش­کننده بمدت یک­سال توسط این کارخانه ضمانت (گارانتی) می­گردد.

 

16.    سال ساخت و اطلاعات و نحوه استفاده از خاموش­کننده با برچسب مخصوص روی بدنه الصاق شده است.

 

.