اعلام حریق زیمنس را از ما بخواهید

اسپرینکلرهای مورد تایید سازمان آتش‌نشانی - با اطمینان از اصالت کالا

کپسول آتشنشانی 25 کیلوگرمی پودر و گاز

10017

محصول جدید

25 کیلوگرمی

تولید شرکت البرزنجات (پیشرو)

قابل تامین جهت کلاس های BC و ABC

جزییات بیشتر

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.


0 تومان

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

مشخصات فنی خاموش کننده 25 کیلوگرمی پودری با طراحی استاندارد اروپا و استاندارد شماره
(869) موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران
شرکت البرزنجات (پیشرو)

 1. ضخامت بدنه از ورق روغنی (5/1) میلی­متر و جوش طولی بدنه با دستگاه قرقره جوش بدون الکترود به روش غلطکی جوش زنجیره­ای داده می­شود  و کاسه سر از ورق روغنی (5/1) میلی­متر قابل کشش و کاسه تحتانی از ورق روغنی (2) میلی­متر قابل کشش انتخاب شده است، و کاسه­ها پس از آرایش به­وسیله دستگاه­های جوش (CO2) با کیفیت عالی و یکنواخت جوشکاری می­شوند.
 2. قطر گلویی خاموش­کننده (5/28) میلی­متر و بوش گلویی از جنس لوله فولادی و از داخل مطابق استاندارد به­دقت جوشکاری شده است.
 3. فشار آزمون بدنه (30) آتمسفر و فشار کار خاموش­کننده (15) بار آتمسفر است و دقیقا" آزمایش و به­مدت (150) ثانیه آزمایش نشت­یابی آب و کف شده است.
 4. فشار مقاومت بدنه (ترکیدن) چهار برابر فشار کار که از هر محموله 1000 عددی یک نمونه انتخاب و آزمایش هیدرواستاتیک می­شود.
 5. دمای محیطی (15- الی 50+ درجه) سلسیوس و حداکثر رطوبت هوای محیطی 73%.
 6. رنگ خاموش­کننده قرمز کوره­ای و در دو مرحله رنگ­آمیزی و ضخامت آن (45) میکرون در حرارت (170) درجه سانتی­گراد به­مدت (20) دقیقه پخته می­شود.
 7. شیر خاموش­کننده دارای گیج (فشارسنج) و از نوع خارجی و از جنس برنج آلیاژی و مطابق استاندارد اروپا و ایران دارای دستگیره انتقال فشار، دارای ضامن می­باشد که به­سرعت پودر را تخلیه می­نماید.
 8. سرعت و زمان تخلیه پودر از (10 الی 20) ثانیه و شعاع پرتاب پاشش پودر (5/1 الی 6) متر به­صورت عمودی و افقی که زاویه خروج پودر (10 الی 15 درجه) است.
 9. 90% پودر محتوی خاموش­کننده به­سهولت و روان تخلیه و ضمنا" پودر خاموش­کننده هادی برق نبوده، غیر سمی است، و قابل استنشاق و با جاروب نمودن، بدون اثرگذاری به­راحتی جمع­آوری می­شود.
 10. خاموش­کننده قابل استفاده در آتش­سوزی­های ناشی از مایعات شیمیایی اشتعال­زا و انواع گازها و روغن­ها و گریس­ها و همچنین نایلون و وایرهای پلاستیکی و انواع لاستیک­ها می­باشد.
 11. نمونه­ای از محصولات پس از نصب شیلنگ یا نازل پاشش پودر به­مدت 24 ساعت در وان محلول آب و نمک 35 درجه حرارت نگهداری شده و پس از کنترل میزان خورندگی  بدنه ،شیر و مانومتر، اتصالات توسط واحد کنترل کیفی محصول به­مدت 72 ساعت در انبار قرنطینه نگهداری و پس از اطمینان حاصل نمودن از سلامت آن با کنترل مجدد درجه و نصب برچسب، خاموش­کننده­ها به بازار فروش عرضه می­گردند.
 12. دستگاه قابل شارژ مجدد به دفعات و باید هر ساله توسط عاملین مجاز بازدید و کارت ضمانت سالانه تاریخ­دار روی دستگاه نصب شود.
 13. خاموش­کننده بمدت یک­سال توسط این کارخانه ضمانت (گارانتی) می­گردد.
 14. سال ساخت و اطلاعات و نحوه استفاده از خاموش­کننده با برچسب مخصوص روی بدنه الصاق شده است.

.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

کپسول آتشنشانی 25 کیلوگرمی پودر و گاز

کپسول آتشنشانی 25 کیلوگرمی پودر و گاز

25 کیلوگرمی

تولید شرکت البرزنجات (پیشرو)

قابل تامین جهت کلاس های BC و ABC

کپسول دستی

جستجو

اطلاعات فنی

محصولات بازدید شده